BenešovDnes.cz
BenešovDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Benešov, Středočeský kraj

Plavkyně Seemanová je z Tokia nadšená. Mají to tady pošetřené, říká spokojeně

24. 7. 2021 | Největší česká plavecká olympijská naděje Barbora Seemanová je zatím v Tokiu nadšená. Zaujal ji vzhled bazénu a na rozdíl například od střelců si pochvaluje i organizaci. Páteční slavnostní zahájení vynechala, protože ji už dnes čeká štafeta.

Kulhavý v Hostouni (ne)dobrovolně skončil, měl trénovat u konkurence

24. 7. 2021 | Desítkou gólů byl podepsaný pod historickým postupem do třetí ligy, střelecky táhl i loni na podzim, teď se ale cesty Kamila Kulhavého a Hostouně znovu rozcházejí. A podle všeho nadobro. Klub z Kladenska informoval o tom, že necelé dva týdny před ostrým startem nové sezony třiadvacetiletého hráče vyřadil z kádru. Důvod? Podle vedení pro hrubé porušení týmových pravidel.

Hosté ze Slavie: Pardubice jsou dobré. Angažmá schválil i Trpišovský

24. 7. 2021 | K pardubickému týmu se v letní pauze připojili záložníci Michal Beran a Lukáš Červ z pražské Slavie. Oba přicházejí jako kmenoví hráči českého mistra z Edenu na roční hostování, ale v jednom týmu si spolu ještě nezahráli. To se změnilo až teď na východě Čech. 

Bolístky zažehnala. Na první olympiádě patří Ogrodníková mezi favoritky

24. 7. 2021 | /FOTOGALERIE/ Že nestihne slavnostní zahájení, věděla už předem. Zhruba v té době olympijská novicka Nikola Ogrodníková v Tokiu opouštěla letiště. Na olympiádu ovšem přicestovala v dobré pohodě. Zdravotní stav české oštěpařky číslo jedna nebyl většinu sezony ideální, ale v posledních dnech se zlepšil. 

Češi na OH v centru pozornosti: Kvitová nadchla až v Rusku, bodoval i Satoranský

23. 7. 2021 | /FOTOGALERIE/ S prázdnými tribunami, bez tradičních početných choreografií, přesto sympatický a pompézní. Takový byl páteční zahajovací ceremoniál letošních letních olympijských her. Národní stadion v Tokiu - jak už je zvykem - okořenili během představování jednotlivých zemí i Češi. Dalším netradičním outfitem.

OBRAZEM: Ósakaová zapálila olympijský oheň. Hry byly oficiálně zahájeny

23. 7. 2021 | Konec předlouhého čekání, pět olympijských kruhů se naplno roztočilo! V japonském Tokiu v pátek od 13.00 proběhlo čtyřhodinové slavnostní zahájení 32. letních olympijských her, které se kvůli koronaviru nesmazatelně zapíší do historie bez ohledu na výkony jednotlivých sportovců.

Příbram odstartuje misi s názvem Návrat! Vlašim vstoupí do nové éry

23. 7. 2021 | Hned dvě želízka v ohni budou mít střední Čechy v letošním ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Ten odstartuje dvěma zápasy už dnes. V sobotu pak půjdou poprvé do boje také fotbalisté Příbrami a Vlašimi.

Poučené Úvaly: nedávno ještě divize, teď už výš jen s rozvahou

23. 7. 2021 | Z divize se během dvou sezon ocitly v I. B třídě, tam už ale – zdá se – fotbalové Úvaly strmý pád zastavily. A nejen to. V obou nedohraných ročnících se navzdory startu v odlišných skupinách pohybovaly na čele. Loni jim v déčku stačilo i osm kol (6-2-0-0) k pětibodovému trháku na druhé Jevany, byť ty odehrály o zápas méně.

OBRAZEM: Dobříš kladla odpor, benešovský favorit ale svou úlohu nakonec zvládl

22. 7. 2021 | /FOTOGALERIE/ K velmi zajímavé konfrontaci došlo ve středu na dobříšském stadionu V Lipkách. Domácí divizní A-mužstvo tam v přípravě na blížící se start nové sezony vyzvalo třetiligový SK Benešov. Hosté nakonec potvrdili roli favorita, když si odvezli vítězství po výsledku 1:2.

Tradice zůstane neporušena. Šacung Cup oslaví šedesátku ryze českou účastí

22. 7. 2021 | Čtvrtá sobota v červenci bude na Benešovsku ve znamení letního nohejbalového svátku. Právě v tento den se koná tradiční Šacung Cup, který letos oslaví už své šedesáté narozeniny.

Zdroj: benesovsky.denik.cz | Další zprávy »
12:12:14 | 24.07.2021

Kam v pátek 23.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis a softball

Kam v pátek 23.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis a softball

23. 7. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam ve čtvrtek 22.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, softball

Kam ve čtvrtek 22.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, softball

22. 7. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam ve středu 21.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, softball

Kam ve středu 21.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, softball

21. 7. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v úterý 20.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, softball

Kam v úterý 20.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, softball

20. 7. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v pondělí 19. července 2021 za sportem? Na tenis, softball a vůbec

Kam v pondělí 19. července 2021 za sportem? Na tenis, softball a vůbec

19. 7. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
12:12:14 | 24.07.2021

Sobota 24.7.2021
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.