BenešovDnes.cz
BenešovDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Benešov, Středočeský kraj

FOTO: Pětigólová smršť Tenisáků uhasila naděje Kutné Hory

17. 1. 2022 | V zápase třináctého kola základní části Krajského přeboru hostili futsalisté Kutné Hory benešovské Tenisáky. V prvním vzájemném měření sil vyhrál Benešov 11:5, vyhrát se mu podařilo i na půdě soupeře. Jisté je to, že Kutnohorští budou hrát nadstavbu o páté až osmé místo. Hosté si naopak udrželi druhé místo za suverénním Kladnem. V posledním závěrečném kole se pak o něj utkají doma s Třebusicemi.

Fotbalisté Poříčí znají plán přípravných zápasů

17. 1. 2022 | SK Posázavan Poříčí nad Sázavou zveřejnil seznam přípravných zápasů před startem jarní části krajského přeboru.

V příbramském Spartaku volí nejlepšího hráče trenéři. Není to ale jen o gólech

17. 1. 2022 | Jak rozhodnout o tom, který hráč byl v týmu nejlepší, a podle jakých kritérií se řídit? Dosti záludnou otázku vyřešili v příbramském Spartaku jednoduše. Každý trenér v klubu dostane hlas a napříč kategoriemi hlasuje o tom, kdo si vedl nejlépe. Od loňského roku je pak vítěz oceněn na oslavách výročí založení klubu.

SOUTĚŽ: Vyhrajte peníze! Který herec z Okresního přeboru nastoupil do ligy?

17. 1. 2022 | Příznivci fotbalu, fanoušci Okresního přeboru, pozor! Začalo další kolo soutěže, která se vztahuje k populárnímu seriálu. Už poosmé rozdáme tisíc korun, dvanáct piv od Postřižinského pivovaru a voucher na měsíční přístup na VOYO k tomu.

PODÍVEJTE SE: Pilotka usilující o světový rekord přistála na letišti Benešov

16. 1. 2022 | Na letišti Benešov v Bystřici přistála v neděli devatenáctiletá belgicko-britská pilotka Zara Rutherfordová, která je na sólové cestě kolem světa a usiluje o Guinnessův světový rekord stát se nejmladší ženou v historii, jež sama obletí svět.

Olympiáda (opět) bez Gulaše? Experti nechápou Pešánovo rozhodnutí

16. 1. 2022 | Ve čtvrtek odpoledne si generální manažer hokejové reprezentace Petr Nedvěd a hlavní trenér Filip Pešán zahráli s českými fanoušky na chytrou horákyni. Zveřejnili totiž olympijskou „nominaci nenominaci“ a teď si můžeme lámat hlavu, co to mělo znamenat a jak moc se bude lišit finální soupiska pro Peking od aktuálního výběru.

FOTO: Čtyřicítka dětí si na střeleckých závodech vyzkoušela svou mušku

15. 1. 2022 | Otevřené střelecké závody pro neregistrované střelce ze vzduchové pušky se konaly v sobotu 15. ledna v Domě dětí a mládeže v Benešově. Do soutěže se přihlásilo čtyřicet děti, které byly rozděleny do pěti střeleckých směn. Ty nastupovaly v určený čas a po odstřílení musely prostory domu mládeže opustit.

Na koho Pešán zapomněl? Pět hokejistů, kteří by si zasloužili start na olympiádě

15. 1. 2022 | Trenér národního týmu Filip Pešán a kontroverzní kroky jsou něco jako dva extra silné přitahující se magnety. Nominační tisková konference pro olympijský turnaj vzbudila v očích českých hokejových diváků další vlnu nevole. Nejen celou organizací, ale rovněž následným výběrem vyvolených hráčů. Kdo na soupisce chybí a rozhodně měl do Pekingu odletět? Deník pro vás vybral pětici reprezentantů a jedno překvapení, na které se tak trochu zapomnělo.  ...

Skladatel a šéf festivalu trénuje děti. Boháče prolínání činností baví

15. 1. 2022 | Vystudovaný hudebník, skladatel, šéfuje třicet let velkému festivalu v Českém Krumlově a do toho chová ryby a trénuje mladé fotbalisty. Jaromír Boháč je vskutku zajímavou postavou. A jeho jméno mohou v budoucnu ještě víc zvýraznit jeho nadané děti. I o tom současný trenér starších žáků Sokola Hostouň ve své zpovědi mluvil.

Hokejisté Benešova ani Vlašimi o víkendu nehrají

15. 1. 2022 | Krajská hokejová liga má na programu o víkendu 17. kolo. Hráči Benešova ani Vlašimi svá utkání hrát nebudou.

Zdroj: benesovsky.denik.cz | Další zprávy »
14:12:17 | 17.01.2022

Kam v pondělí 17.ledna 2022 za sportem? Na hokej, volejbal, basketbal

Kam v pondělí 17.ledna 2022 za sportem? Na hokej, volejbal, basketbal

17. 1. 2022 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v neděli 16.ledna 2022 za sportem? Na hokej, házenou, florbal

Kam v neděli 16.ledna 2022 za sportem? Na hokej, házenou, florbal

16. 1. 2022 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v sobotu 15.ledna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, volejbal

Kam v sobotu 15.ledna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, volejbal

15. 1. 2022 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v pátek 14.ledna 2022 za sportem? Na lední hokej, futsal, házenou

Kam v pátek 14.ledna 2022 za sportem? Na lední hokej, futsal, házenou

14. 1. 2022 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam ve čtvrtek 13.ledna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou

Kam ve čtvrtek 13.ledna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou

13. 1. 2022 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
14:12:17 | 17.01.2022

Pondělí 17.1.2022
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.