BenešovDnes.cz
BenešovDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Benešov, Středočeský kraj

Středočeský fotbal zvolil změnu. Neumann s Fevolucí slaví drtivý triumf

6. 5. 2021 | Ve své hráčské i trenérské kariéře má za sebou stovky zápasů. Ten, který vyhrál ve čtvrtek podvečer v pražském hotelu Pyramida, byl ovšem zcela jiný než všechny předešlé. Tomáš Neumann porazil při volbě nového předsedy Středočeského krajského fotbalového svazu Josefa Nováka. Pro trenéra futsalové reprezentace a hlavní tvář Fevoluce pro největší kraj v zemi hlasovalo 82 delegátů. Šéf svazu na Praze-východ jich přesvědčil pouze 37. ...

Emírův meč? Můj dosud největší dostihový zážitek, má jasno Lukášek

6. 5. 2021 | /ROZHOVOR/ Nejúspěšnější sezonu za své pětileté působení v Kataru má český žokej Tomáš Lukášek. Startoval ve 301 dostizích, 37 z nich vyhrál a získal dalších 130 umístění do pátého místa.

Bartoš: Už nominace mě překvapila, Ličkovi s Vrzalem nesahám ani po kotníky

6. 5. 2021 | Sám sebe za žádnou velkou celebritu okresních fotbalových trávníků nepovažuje. Opak je ale pravdou! Josef Bartoš je na Benešovsku velmi populární. Důkazem jsou výsledky nedávno skončené ankety Deníku, ve kterém se hledal právě nejpopulárnější fotbalista okresu. Hráč Maršovic ji ovládl na plné čáře se ziskem 9 154 hlasů z celkového počtu 14 561 hlasů. „Neumím si to vysvětlit. Snad jen tím, že jsem sám sebou,“ prohlásil vítěz. ...

Jde do tuhého! Na řadě je střet o Středozem: Futsalista reformátor vs. Libův muž

6. 5. 2021 | Boj o změny v českém fotbale jde do malého finále. Zatím se nevolí „velký“ předseda samotné asociace, ovšem lze říct, že právě ve čtvrtek 6. května se ukáže, jak je vlna nových tváří bažících po vylepšení poměrů silná.

Vlašim splnila povinnost. Po domácím skalpu Vyšehradu na dosah stanovený cíl

5. 5. 2021 | Potvrdili roli favorita. Fotbalisté Vlašimi porazili ve středečním utkání 22. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na domácí půdě poslední Vyšehrad 3:1 a díky zisku tří bodů poskočili v tabulce soutěže už na čtvrté místo.

Boj o fotbalový kraj: Fevoluce, staří známí, nebo někdo jiný?

5. 5. 2021 | Nejen volba „N“, tedy zda stane v čele středočeského fotbalového svazu Tomáš Neumann, nebo Josef Novák… Čtvrteční valná hromada (od 13 hodin v pražském hotelu Pyramida) rozhodne také o obsazení výkonného výboru a odvolací a revizní komise. Kdo všechno se o funkce uchází?

Věřme, že z toho nebude hattrick, reaguje Novák na konec sezony. Co plánuje dál?

4. 5. 2021 | S pochopením přijal předseda OFS Benešov Tomáš Novák úterní rozhodnutí nejvyššího fotbalového orgánu FAČR na opětovné ukončení a anulování výkonnostních amatérských soutěží. „V podstatě to, co všichni čekali, se dnes stalo skutečností. Já tohle rozhodnutí v aktuální situaci v zásadě vítám, i když sport samozřejmě trpí,“ uvědomuje si.

Želízko v ohni číslo dvě! Na pozici ve VV SKFS kandiduje také Tomáš Novák

4. 5. 2021 | Ve volbách do Výkonného výboru Středočeského krajského fotbalového svazu (VV SKFS) bude mít svá žhavá želízka v ohni i okres Benešov. Po Matěji Voráčkovi je další kandidátem samotný předseda OFS Benešov Tomáš Novák. „Kandiduji jako součást týmu, který se vytvořil postupnou genezí v rámci fotbalových změn, které se již udály na úrovni okresů,“ prohlašuje před blížící se valnou hromadou.

Trenér atletů Svoboda: Pandemie přinesla zjištění, že mladí mohou fungovat doma

4. 5. 2021 | /FOTOGALERIE/ Sportovci se pozvolna se na venkovní sportoviště. Nejinak je tomu v případě atletického klubu z Vlašimi. Jeho předseda a trenér Martin Svoboda popsal fungování během pandemie a pokusil se na tomto období najít vedle negativních věcí také některá pozitiva.

Sparta se musí změnit. Potom nebude čekat na pády soupeřů

4. 5. 2021 | Potřebují být druzí. Jenže to nebude jednoduché. Fotbalisté Sparty si zase zkomplikovali boj o kvalifikaci Ligy mistrů.

Zdroj: benesovsky.denik.cz | Další zprávy »
08:12:11 | 07.05.2021

Kam ve čtvrtek 6.května 2021 za sportem? Na hokej, tenis, volejbal

Kam ve čtvrtek 6.května 2021 za sportem? Na hokej, tenis, volejbal

6. 5. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam ve středu 5.května 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, basketbal

Kam ve středu 5.května 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, basketbal

5. 5. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v pondělí 3.května 2021 za sportem? Na lední hokej,tenis a florbal

Kam v pondělí 3.května 2021 za sportem? Na lední hokej,tenis a florbal

3. 5. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v neděli 2.května 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal, baseball

Kam v neděli 2.května 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal, baseball

2. 5. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
08:12:11 | 07.05.2021

Pátek 7.5.2021
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.