Zlatá stezka
BenešovDnes.cz
BenešovDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Záhadný umělý satelit byl znovu spatřen na oběžné dráze Země. Podívejte se na detailnější záběry

11. 3. 2017 | Black Knight (česky Černý rytíř) je údajný neznámý umělý satelit, který se pohybuje po polární oběžné dráze Země. O objektu bylo vytvořeno mnoho konspiračních teorií. První údajné zpozorování tohoto satelitu proběhlo v roce 1954. Podle některých úvah váží 10-15 tun. V 70. letech 20. století skotský astronom Duncan Lunan dokázal tyto signály dešifrovat. Podle něj jde o zakódovanou mapu hvězd ze souhvězdí Pastýře. ...

Znepokojující záběry ukazují pravou tvář mlékárenského průmyslu

12. 3. 2017 | Globální produkce jídla je v současnosti obrovským ekologickým problémem. Nejenže zatěžuje půdu, vzduch i vodní toky pesticidy a GMO, ale intenzivní farmaření velmi zatěžuje i životní prostředí. Typicky se zvířata chovají v tzv. CAFO (Concentrated Animal Feeding Operation). Jde o „farmy“ plné tisíců zvířat, která žijí v hrozných podmínkách a s nemocemi. Dle statistik je 99% zvířat v USA chováno pro jatka. A to nemluvě o světové produkci. ...

Slovenský občan se vyznamenal. Italové prohledali jeho luxusní auto a nestačili se divit

19. 6. 2019 | Hlídka italské finanční policie Guardia di Finanza zastavila v pondělí v pozdních odpoledních hodinách na dálnici nedaleko města Marcianise vozidlo se slovenským evidenčním číslem. (Foto: Youtube)

Doznání agenta CIA na smrtelné posteli: „Byl jsem součástí vražedného týmu, co zabil Johna F. Kennedyho“

14. 3. 2017 | (PP) Audionahrávky s „přiznáním na smrtelné posteli“, na níž bývalý agent CIA a konspirátor z Watergate E. Howard Hunt  přiznává, že za ním přišli, aby se stal součástí vražedného týmu CIA k zabití JFK, byla odvysílána tento víkend – tento ohromující vývoj však média establishmentu zcela ignorovala.  Saint John Hunt, syn E. Howarda Hunta, se objevil v rádio-show celonárodního syndikátu Coast to Coast Live, aby prodiskutoval odhalení obsažená na této pásce. ...

Astronaut NASA odhalil krátce před smrtí, že viděl záznam videa z Roswellu s „mrtvými mimozemšťany“

20. 3. 2017 | Objevil se nový důkaz, že astronaut NASA podplukovník Ellison Onizuka viděl záznam mrtvých mimozemšťanů, se kterým se experimentovalo v Roswellu.  Podle bývalého operátora kosmických lodí NASA Clarka C McClelland Onizuky z toho, co odhalil krátce před svou smrtí, spatřil znepokojivé záznamy mrtvých mimozemšťanů, kteří svým tvarem vypadali humanoidně, když to byla součást psychologického hodnocení NASA, které prováděla se svými astronauty. ...

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
22:15:27 | 19.06.2019

Senátoři Trumpovi: Ale Kongres nevyhlásil Íránu válku!

Senátoři Trumpovi: Ale Kongres nevyhlásil Íránu válku!

19. 6. 2019 | Američtí senátoři požadovali, aby americký prezident Donald Trump vysvětlil, proč Pentagon posílá tisíc vojáků na Blízký východ, aby čelil Íránu, připomínaje, že Kongres nevyhlásil Íránu válku.

CNN: Huawei odhadl ztráty kvůli americkým sankcím na 30 miliard dolarů!

CNN: Huawei odhadl ztráty kvůli americkým sankcím na 30 miliard dolarů!

19. 6. 2019 | Kvůli černé listině Spojených států se zisky Huawei v příštích dvou letech sníží o přibližně 30 miliard dolarů, a to podle zakladatele a hlava čínské společnosti Žen Žengfei.

Trump obvinil hlavu ECB z manipulace s eurem!

Trump obvinil hlavu ECB z manipulace s eurem!

19. 6. 2019 | Americký prezident Donald Trump věčí, že šéf ECB, Mario Draghi, manipuluje směnný kurz eura, což vede k nekalé soutěži, uvedl na svém Twitteru.

Christian Wulf: Němce nemohlo potkat větší štěstí než je migrace

Christian Wulf: Němce nemohlo potkat větší štěstí než je migrace

19. 6. 2019 | << VIDEO >> Podle německého exprezidenta Christiana Wulffa se velký příliv uprchlíků ukáže jako velké štěstí podobně jako německé sjednocení.

Rusko: USA směřují k vyprovokování války na Blízkém východě!

Rusko: USA směřují k vyprovokování války na Blízkém východě!

19. 6. 2019 | Plány Washingtonu na posílení seskupení na Blízkém východě v průběhu pokračujících pokusů USA vyvíjet tlak na Írán nelze hodnotit jinak, než jako způsob k vyprovokování války.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
22:15:27 | 19.06.2019

Zákon o uznání okupantů roku 1968 za veterány platí na Ukrajině již 25 let. Češi o něm jen nevěděli, tvrdí politolog

Zákon o uznání okupantů roku 1968 za veterány platí na Ukrajině již 25 let. Češi o něm jen nevěděli, tvrdí politolog

19. 6. 2019 | Koncem května Komunistická strana Ruska předložila návrh zákona, jenž by měl uznat účastníky sovětské okupace Československa v roce 1968 za veterány. Iniciativa vzbudila v ČR vlnu kritiky. Podobný zákon však platí na Ukrajině již od roku 1994. To takové emoce však nevzbudilo. Proč? Sputnik se na to zeptal ukrajinského politologa Alexandra Čalenka.

Pomoci od EU se ocelárny nedočkaly. Společnost U. S. Steel Košice čelí krizi

Pomoci od EU se ocelárny nedočkaly. Společnost U. S. Steel Košice čelí krizi

19. 6. 2019 | Košické ocelárny U. S. Steel se rozhodly, že budou chránit svůj byznys. Proto již od zítřejšího dne odstaví vysokou pec číslo dvě a přizpůsobí výrobu a sortiment výrobků aktuální situaci a poptávce ze strany zákazníků, píše portál hnonline.sk.

Tlaku ulice neustoupím, vzkázal Zeman Klausovi a daroval mu dýmku

Tlaku ulice neustoupím, vzkázal Zeman Klausovi a daroval mu dýmku

19. 6. 2019 | Prezident České republiky Miloš Zeman ve středu pogratuloval svému předchůdci Václavovi Klausovi k narozeninám. Ve svém blahopřání ho Zeman ujistil, že na rozdíl od Edvarda Beneše nehodlá demonstracím ustupovat.

Souboj novodobých titánů. Kdo v Česku vytlačí Facebook?

Souboj novodobých titánů. Kdo v Česku vytlačí Facebook?

19. 6. 2019 | Pozice Facebooku a YouTube postupně oslabují a ustupují ve prospěch Instagramu. Tuto pozoruhodnou tendenci mezi uživateli zaznamenal průzkum, který realizovaly dvě české společnosti. Sputnik se zeptal Maksyma Kovryhina, odborníka SMM komunikace a majitele marketingové agentury Topranker.cz, co je příčinou takových preferencí dnešních uživatelů.

Na Ukrajině uvězněný novinář Kirill Výšinský: Jsem uvězněn kvůli vydírání o výměně (VIDEO)

Na Ukrajině uvězněný novinář Kirill Výšinský: Jsem uvězněn kvůli vydírání o výměně (VIDEO)

19. 6. 2019 | Kirill Výšinský řekl, jaký cíl měli lidé, kteří ho na Ukrajině začali trestně stíhat a chtěli ho původně dostat před soud. Vedoucí portálu RIA Novosti Ukrajina Kirill Výšinský je přesvědčen, že trestní stíhání proti němu vzniklo kvůli neskutečnému obvinění a nemělo by dojít k soudu.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
22:15:30 | 19.06.2019

Washington může vyvolat větší provokaci, než byly ty dosavadní

V současnosti se v operační zóně Perského zálivu nachází americká úderná skupina letadlových lodí, kterou vede letadlová loď Abraham Lincoln. Ve skupině se nachází raketový křižník Leyte Gulf, španělská fregata Mendez Nunez a atomový raketový křižník Bainbridge. Brzy se k nim připojí i přistávací transportní loď Arlington.

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
22:15:26 | 19.06.2019

Středeční Dolní sněmovna: "Boris Johnson je rasista a je naprosto nevhodný na funkci premiéra"

19. 6. 2019 | Ian Blackford, šéf skotských nacionalistů v anglické Dolní sněmovně: Souhlasí paní premiérka s názorem nejpřednějšího kandidáta, že Skotové jsou havěť a škodná a měli by být umístěni do ghet a vyhlazeni? Theresa Mayová: Mohu jen říci panu poslanci, že Konzervativní a unionistická strana považuje občany ze všech částí tohoto Spojeného království velmi vážně, ale my vítáme práci lidí ze všech částí tohoto Spojeného království, protože to činí Spojené království tou nesmírně významnou zemí, jíž je, ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
22:15:27 | 19.06.2019

Václav Klaus (starší) u břehů Británie: Přednášky na plovoucí škole. Rusko je jiné, ale není to říše zla. Kalousek: Klaus je ruský agent! Problémy EU jsou neřešitelné. Exprezident dnes v plné síle slaví narozeniny

19. 6. 2019 | napsal další zápisky ze svých cest, na které politická mrtvola (M. Kalousek) reagovala slovy zmíněnými v titulku, čímž přesvědčivě doložila rčení o štěkajících psech eurobolševismu a karavaně svobody, která jde dál...

Zdroj: protiproud.parlamentnilisty.cz | Další zprávy »
22:15:27 | 19.06.2019

Středa 19.6.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.