BenešovDnes.cz
BenešovDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Velikonoce na Farmě Michael - Nedvězí

Kdy:
Neděle 16.04.2017 od 11:00 hod až 17.04.2017
Kde:
Nedvězí 1, Rabyně
Pořadatel:
Sdílet:

Zveme Vás na společnou oslavu svátku, ve kterém se pojí nejhezčí tradice křesťanství i pohanství. Provedeme Vás mezi stády koní, krav, oveček a jiného zvířectva, které s námi žije a pomáhá nám od veky věků na naší pouti.
Vaše děti si sami můžou najít vajíčka v kurníku, podle rad lektorů nabarvit metodami našich babiček a v konečném důsledku darovat nebo sníst podle uvážení.
Seznámíme Vás, jak se slavili Velikonoce před několika desetiletími v tomhle kraji a sami na vlastní kůži můžete vyzkoušet, jestli by se Vám to líbilo. Upleteme si pomlázky z vrbového proutí. Z proutí, které si nařežeme z vrb podél našeho potoka.
V rybníku, který je součástí komplexu farmy Michael se zájemci můžou pokusit o ulovení vlastní ryby.

Pro Vaše děti budou v areálu připravené v neděli hry a povídání o Velikonocích, zatímco rodiče si můžou posedět u aperitivu v krásných prostorách našeho hodovního sálu nebo si vychutnat díla šéfkuchaře, připravované ze surovin farmy Michael.
Svezení na koni, návštěva domácích zvířat, to je na naší farmě samozřejmostí.
Ubytování: Cena pokoje de-luxe 4950,- včetně snídaně králů a programu pro 2 osoby, (limitovaná možnost až dvou přistýlek na pokoj).
Pro více informací o rezervaci, o prodloužení pobytu a rozšířených možnostech aktivit nás prosím kontaktujte na tel +420 720 064 206 nebo na email resort@farmamichael.cz

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí38,367986679077